fbpx
Home / aktualności / Kilka słów o nas :)
- 4 czerwca 2020

Kilka słów o nas :)

Monika

Witajcie w Dotlenionych!

Mam na imię Monika. Korzystając z mojej wiedzy i zamiłowania do zdrowego stylu życie, stworzyłam miejsce, które pomaga prawdziwie odetchnąć i zadbać o siebie. W związku ze specyfiką usług jakie oferujemy, będziecie się z nami dzielić dosyć wrażliwymi tematami dotyczącymi Waszego zdrowia, dlatego postanowiłam się przedstawić i napisać kilka słów o sobie.

Moja pasja

Przez lata pracowałam w dużych korporacjach, ale mając wiele rozterek natury etycznej, czułam, że powinnam coś zmienić. Cenię uczciwość, pomoc drugiemu człowiekowi i wiele innych wartości ważniejszych niż zysk za wszelką cenę, marketing przedstawiający same superlatywy i tak dobrze znany wielu osobom wyścig szczurów.
W tamtym czasie sama szukałam sposobu na poprawę witalności swojego organizmu i, nieco przypadkiem, natknęłam się na tlenoterapię hiperbaryczną. Byłam pod wrażeniem korzyści, jakie z niej płyną. Skorzystałam z zabiegów i poczułam efekty na własnej skórze. Pomyślałam również o moich bliskich, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi. To było to – zapragnęłam zagłębić się w przygodę z hiperbarią jeszcze bardziej.
Tak właśnie narodził się pomysł otworzenia własnego gabinetu – oazy spokoju, gdzie będę mogła pomagać szerszej grupie w odzyskaniu zdrowia, równowagi oraz jak najdłuższym zachowaniu młodości. W związku z tym, że moja dotychczasowa kariera była związana z zarządzaniem i budowaniem relacji z klientami uznałam, że jest to pomysł możliwy do zrealizowania.

Moje miejsce

Mam nadzieję, że Dotlenieni nie będą jedynie kolejną lokalizacją na mapie Krakowa. Z pasją tworzymy społeczność świadomych ludzi, którzy wiedzą, jak ważne jest dbanie o własny organizm. To miejsce, gdzie każdy z naszych Gości może odpocząć i poczuć uzdrawiającą moc tlenu – źródła życia na Ziemi.
Szerzymy świadomość o korzyściach, jakie przynosi tlenoterapia hiperbaryczna. W tym celu udostępniamy jak najwięcej wiarygodnych informacji: badań naukowych, efektów, jakie zostały zauważone u pacjentów, oraz bazujemy na wiedzy i doświadczeniu lekarzy.
Mój gabinet to miejsce przyjemne i ciepłe. Dbam, aby każdy czuł się tu dobrze i spędził miło czas. Podczas regenerującej wizyty dotlenisz się, posłuchasz relaksującej muzyki, poczytasz książkę, a nawet utniesz drzemkę. Docenisz przy tym efekty dla zdrowia, urody i samopoczucia. Każdy z Was sam może się o tym przekonać, odwiedzając gabinet.

Wasze samopoczucie

Zależy nam, abyście korzystali z tlenoterapii, mając dowody, że przynosi ona pożądane efekty i odczuwając je na własnej skórze. Z radością obserwujemy nawet najmniejsze zmiany, które zajdą w organizmach naszych dotychczasowych Pacjentów i jesteśmy ciekawi Waszych relacji i opowieści. Wszystkie uwagi będą dla nas niezwykle cenne, pomoże nam to jak najlepiej dostosować się do Waszych oczekiwań. Podzielcie się z nami Waszymi historiami!
Zapraszamy Was również do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych (FB i Instagram).

Będzie nam niezmiernie miło gościć Was w naszym kąciku zdrowia. Do zobaczenia w Dotlenionych!

Kilka słów o mnie

Przez 27 lat mieszkałam w Warszawie. Po ponad 20 latach pracy w korporacjach, gonitwie, stresie, ciągłej walce o realizację planów, braku czasu dla siebie i zdrowia. postanowiłam zrezygnować z pracy i wyprowadzić się z Warszawy. Poszukując drogi ucieczki od pędu stolicy odnalazłam szczęście w malowniczej podkrakowskiej miejscowości, otoczonej zielonymi dolinami. Zakochałam się w tej okolicy – bliskość lasu z pięknym widokiem na skały pokryte zielenią, a przy tym cisza i spokój. Biegające sarny, dziki…
Popijając poranną kawę na tarasie, wsłuchując się w śpiew ptaków rozmyślałam, jak mogę połączyć doświadczenie zawodowe z czymś, co dawałoby mi satysfakcję z wykonywanej pracy, a jednocześnie zredukowało stres i wpłynęło na poprawę zdrowia. Nie myślałam tylko o sobie, ale także o innych osobach, które tak ja, pracują dalej w tym zwariowanym pędzie. Pomyślałam również o zanieczyszczeniu powietrza, które negatywnie wpływa na nasz organizm.
Reszta jest historią. Udało mi się zrealizować moje marzenie i dzisiaj z dumą i radością zapraszam Was do Dotlenionych.
Monika

Ostatnie artykuły w tej kategorii
Komentarze
  • Agata

    Polecam gorąco. Przytulne, kameralne miejsce. Miła i profesjonalna obsługa.